Kancelaria frankowa jako wsparcie dla kredytobiorców CHF

Kancelaria frankowa jako wsparcie dla kredytobiorców CHF pełni kluczową rolę w walce frankowiczów z bankami o swoje prawa. Negocjacje, przewalutowanie kredytu czy unieważnienie umowy kredytowej we frankach to cele, do jakich dążą osoby zadłużone w walucie frank szwajcarski. W tej długiej i nierównej walce po ich stronie stoją specjalistyczne kancelarie. Sprawdzamy, dlaczego warto skorzystać z ich usług.

Frankowicze mają prawa

Wzrost kursu franka szwajcarskiego dla wielu osób, które posiadają zobowiązanie kredytowe w tej walucie, oznacza poważne problemy finansowe. Okazuje się bowiem, że końcowa suma do spłaty w niczym nie przypomina tej, która prognozowana była przy podpisywaniu umowy kredytowej. Dlatego też frankowicze mają prawo walczyć o to, aby warunki ich kredytu zmieniły się na ich korzyść. Mogą oni negocjować z bankiem zmianę treści umowy, starać się o przewalutowanie kredytu bądź o unieważnienie umowy kredytowej. Często walka z bankiem kończy się na drodze sądowej, na której pomóc mogą wykwalifikowani prawnicy z kancelarii, które specjalizują się w walce o prawa frankowiczów.

Pomoc dla każdego

Po poradę prawnika warto sięgnąć od samego początku batalii z bankiem. Oceni on naszą umowę kredytową, a także podpowie, w jakim kierunku najlepiej pójść i o co się starać. Każdy przypadek jest bowiem kwestią indywidualną i wymaga dogłębnej analizy. Prawnik specjalizujący się w pomocy frankowiczom to ekspert, który dogłębnie zna prawo bankowe, prawa konsumenta i inne, które mogą stanowić podporę w batalii z bankiem. Samemu bardzo trudno jest przebrnąć przez cały proces od momentu złożenia wniosków do czasu korzystnego dla kredytobiorcy rozstrzygnięcia sprawy. Potrzebna jest nie tylko profesjonalna wiedza prawnicza, ale i umiejętność prowadzenia negocjacji czy rozmów z bankiem czy wygłoszenia swoich argumentów przed sądem. Nadzieją dla osób posiadających kredyty w CHF są korzystne wyroki sądowe, dlatego też jest o co walczyć. Należy to jednak czynić z pomocą prawnika, który sprawnie przeprowadzi nas przez cały, czasami trudny, proces.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here