Karta paliwowa bez kaucji dla małych firm

Czy istnieje karta paliwowa dla małych firm? Jak można ją założyć i co uzyskasz, korzystając z tego rozwiązania?

Karty paliwowe – dla kogo?

Karty paliwowe dla firm nie są niczym nowym – na naszym rynku z powodzeniem funkcjonują od lat. Z uwagi na ich specyfikację oraz przeznaczenie zazwyczaj korzystają z nich duże marki, które posiadają w swojej flocie większą liczbę pojazdów. Oczywiście nie są to jedynie przedsiębiorstwa transportowe, ale także z niemal każdej branży, w której konieczne jest np. przewożenie towarów czy pracowników z miejsca na miejsce. Dlatego też nie dziwi fakt, że w ofertach koncernów paliwowych znajduje się mnóstwo propozycji dla klientów korporacyjnych.

Nie ulega wątpliwości, że karty paliwowe wiążą się z wieloma benefitami dla firm, które je posiadają. Z drugiej strony koncerny paliwowe stawiają jednak pewne wymagania przed przedsiębiorstwami, które chcą się o nie ubiegać. Zależą one od wielu czynników i mogą dotyczyć np. uiszczenia kaucji bądź wniesienia zabezpieczenia. Często przybiera ono formę zobowiązania do tankowania minimalnej określonej liczby paliwa w każdym okresie rozliczeniowym, np. 500 lub 1000 litrów. Oczywiste jest, że małe firmy, które we flocie posiadają jedynie kilka pojazdów, nie sprostają takim wymaganiom. Dlatego też przygotowano wyjątkową ofertę dla mniejszych przedsiębiorstw – BP Komfort Prepaid.

Karta BP Komfort Prepaid – czym jest?

Co należy zrobić, aby wyrobić kartę paliwową BP Komfort Prepaid? Otóż produkt ten jest prosty w użyciu od samego początku. Nie musisz przejmować się wielostronicowymi umowami czy długimi zobowiązaniami. Wystarczy złożyć odpowiedni wniosek za pomocą strony internetowej, wypełnienie formularza zajmuje zaledwie kilka chwil, a następnie poczekać na dostarczenie karty BP Komfort Prepaid przez listonosza.

Po otrzymaniu karty możesz z niej od razu korzystać. Trzeba jednak zaznaczyć, że jest to przedpłacona karta paliwowa, a więc jej działanie jest zbliżone np. do telefonów na kartę. W takim razie nie jest obarczona wspomnianą już kaucją lub zabezpieczeniem, zamiast tego konieczne jest wpłacenie środków, które później wykorzystasz na wydatki na stacji. Docelowo karta paliwowa BP Komfort Prepaid przeznaczona jest dla firm, które miesięcznie nie wydają na paliwo więcej niż 14 000 zł.

Rozwiązanie z przedpłacaniem środków na kartę paliwową ma wiele dodatkowych atutów. W ten sposób zyskujesz większą kontrolę nad wydatkami firmowymi, nigdy już nie zaskoczy cię wysoka faktura za paliwo. A skoro już o fakturze mowa, to wraz z BP Komfort Prepaid kierowca nie jest zmuszony do czekania na stacji na wystawienie dokumentu sprzedaży. Zamiast tego na koniec miesiąca do siedziby firma zostanie przesłany dokument zbiorczy, co przy okazji ułatwia pracę działowi księgowości.

Na koniec warto wspomnieć o kilku jeszcze benefitach, które czekają na ciebie wraz z kartą BP Komfort Prepaid. Chodzi tu oczywiście o zniżki na paliwo wynoszące odpowiednio:

  • 5 groszy na litrze zwykłego paliwa,
  • 10 groszy na litrze paliwa premium.

A do tego dostajesz 5% zniżki na myjnię, oleje i płyn do spryskiwaczy. Trzeba też dodać, że z kartą BP Komfort Prepaid dołączysz do programu Payback, gdzie za uzyskane punkty otrzymasz atrakcyjne nagrody. Nie zwlekaj dłużej i już dziś dołącz do BP Komfort Prepaid!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here