Markowe i lokalne wypożyczalnie samochodów

Obecnie na na najmniejszym lokalnym rynku działa wypożyczalnia samochodów. Jeśli chodzi o Warszawę, to działalności polegających na wynajmie samochodów jest pod dostatkiem. Już na lotnisku w Warszawie z łatwością możemy dostrzec konkurencję. Tuż obok znanych marek na całym świecie, słynących z wysokiej jakości usług wypożyczalnia samochodów możemy zauważyć lokalne wypożyczalnie działające w kraju bądź wyłącznie w Warszawie. Nie liczy się ilość posiadanych samochodów, ale ich jakość, dbałość o komfort klienta i podejście, elastyczność oferty itp. Młode wypożyczalnie samochodów próbują podbijać chłonny rynek wynajmu w stolicy wciąż z dużym powodzeniem.

Warszawski rynek wynajmu samochodów

Popyt na wynajem samochodów w Warszawie jest nieporównywalnie większy niżeli w mniejszych miastach, a nawet innych miastach wojewódzkich. Odpowiada za tę sytuację status stolicy. Z oferty korzystają zarówno mieszkańcy, przyjezdni, w tym goście zagraniczni, biznesmeni, turyści. Standardy jakimi rządzi się wypożyczalnia samochodów w Warszawie nie odbiegają od tych znanych z innych lokalizacji. Bezgotówkowa obsługa, całodobowa dostępność, wsparcie techniczne, doradztwo i obsługa w wielu językach, jak również rozległy wachlarz dodatkowych usług, opcjonalnych akcesoriów to niektóre cechy jakie winna posiadać współczesna wypożyczalnia aut. Warto nadmienić, że poza obsługą klientów wynajmujących auto na czas pobytu w Warszawie, urlopu, przeprowadzki, wypożyczalnie samochodów zapewniają również samochody zastępcze oferowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe w ramach ochrony ubezpieczeniowej. Oprócz obsługi klientów indywidualnych nie można zapomnieć o ofercie dla biznesu, przedsiębiorców. To zwykle wynajem długoterminowy, ale nie tylko.

Warszawski rynek wynajmu samochodów

Lokalne, ale nie gorsze

Na warszawskim rynku działa wiele wypożyczalni które nie posiadają swoich oddziałów z dala od warszawy, dysponują niewielką flotą, ale mimo to dorównują ofertą usług, cennikiem najlepszym. Często dzięki mniejszym wypożyczalniom mamy szansę ziścić swoje plany podróży czy pozyskać samochód zastępczy z OC. Wbrew ozorom o wynajem auta z dnia na dzień nie jest w Warszawie tak łatwo. Zwykle gdy szukamy typowego auta kompaktowego dostępne są tylko modele w typie limuzyny i samochody rodzinne, zaś gdy poszukujemy samochodu o większej przestrzeni bagażowej, czy też siedmioosobowego dostępne są jedynie klasyczne kompakty.

Chcąc mieć pewność, że dany samochód będzie wolny w danym terminie warto dokonać wcześniejszej rezerwacji, co niestety trudno przewidzieć przy samochodzie zastępczym. Ubezpieczyciele zwykle wydłużają proces poszukiwań właściwego auta, zwłaszcza gdy oczekujemy nietypowego modelu. Alternatywą są małe, mało znane wypożyczalnie, które nie mają jeszcze wyrobionej pozycji i marki. Klienci często są pełni obaw o usługę w takich punktach, tymczasem warto dać szansę rodzimej wypożyczalni. Możemy być w takim miejscu o niebo lepiej obsłużeni niżeli w masowych, dużych wypożyczalniach gdzie nie jesteśmy doceniani jako klient indywidualny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here