Naklejki reklamowe – zadbaj o ekspozycje Twojej marki

0
314

Gwarancją skutecznego marketingu, niezależnie od rynku, na jakim działamy, pozostaje dbałość o to, by klienci nas zauważali. Na widoczność tę wpływ wywiera już samo logo firmy, o którego właściwą ekspozycję powinniśmy zadbać na samym wstępie. Naklejki reklamowe to niezwykle efektywna forma tego rodzaju promocji, wpływająca na budowanie rozpoznawalności marki w przestrzeni publicznej. Dodatkowo – drukowanie naklejek na folii samoprzylepnej daje nam niemal nieograniczone możliwości umieszczania znaku marki w kluczowych miejscach. Sigma to doświadczona firma, której jedną ze specjalizacji pozostaje druk naklejek reklamowych na różnego rodzaju foliach. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości sprzętu drukarskiego, co pozwala nam produkować naklejki o niezwykłej precyzji wykonania i wysokiej rozdzielczości druku. Daj zauważyć się swojej marce, zaufaj specjalistom w swojej branży, zamawiając naklejki reklamowe od Sigma.

  1. Naklejki reklamowe – efektywna forma promocji marki
  2. Drukowanie naklejek na foliach – rodzaje naklejek reklamowych
  3. Druk naklejek – zastosowane technologie i efekty
  4. Sigma – drukarnia na czasie

Naklejki reklamowe – efektywna forma promocji marki

Jeżeli zależy Ci na zwiększeniu rozpoznawalności Twojej marki, warto rozważyć zwiększenie obecności znaku firmowego w przestrzeni publicznej. W tym marketingowym procesie świetnie sprawdzą się naklejki reklamowe, które – dzięki wydrukowi na specjalnie przystosowanej folii, w wielu zróżnicowanych formatach – pozwalają na niemal nieograniczoną ekspozycję. To wyjątkowo wymierna forma promocji firmy. Jeśli nadamy naklejkom walor dekoracyjny, dbając o estetykę, przykujemy uwagę jeszcze większej rzeszy potencjalnych klientów. Wybierz interesujący kształt, wykonaj projekt, pamiętając, że elementy graficzne powinny przeważać nad tekstem, wykorzystaj logo swojej marki, zamieść projekt na nośniku lub wyślij go do nas mailowo, a my dołożymy wszelkich starań, by naklejka z Twoim projektem utrwaliła się w pamięci klientów.

Drukowanie naklejek na foliach – rodzaje naklejek reklamowych

Obecnie najczęściej wykorzystywanym materiałem do druku naklejek reklamowych pozostają folie samoprzylepne, co pozwala nam na umieszczenie naklejki w niemal dowolnym miejscu. W Sigma przygotowujemy naklejki reklamowe kilku typów. W gamie naszych produktów znalazły się m.in. małe nalepki, które przykleisz na firmowych sprzętach, naklejki reklamowe, którymi możesz obdarować kontrahentów czy potencjalnych klientów, etykiety produktowe, naklejki podłogowe w wielu formatach, naklejki wypukłe, a także te wykonane na folii wylewnej, które z łatwością umieścisz na firmowym samochodzie, a reklama ruszy w raz z nim w świat. Technika druku na foliach pozwala na stworzenie naklejek dużo bardziej wytrzymałych niż papierowe, bowiem folia tego rodzaju, często wzbogacana żywicą czy laminatami, pozostaje odporna na negatywne działanie warunków atmosferycznych, promieniowanie UV czy uszkodzenia mechaniczne. Możliwość druku w dowolnym kształcie daje Ci niemal nieograniczone pole marketingowej ekspozycji marki.

Druk naklejek – zastosowane technologie i efekty

Współczesne technologie, które wykorzystujemy w procesie produkcji naklejek na zamówienie, pozwalają na tworzenie wzorów w dowolnym rozmiarze. Małe etykiety możemy wykorzystać do nalepienia na gadżetach czy produktach rozdawanych w czasie firmowych zjazdów, konferencji czy biznesowych spotkań. Za to naklejki w naprawdę dużych formatach świetnie sprawdzą się jako ścienna reklama w sklepach, restauracjach czy punktach obsługi klienta. Nasze naklejki wycinane są najczęściej na gilotynie. W przypadku bardziej skomplikowanych geometrycznie wzorów korzystamy z plotera, co pozwala na perfekcyjne zachowanie pierwotnego obrysu. Wszystkie etykiety, loga, nalepki ścienne czy naklejki perforowane na auta przygotowujemy w technologii druku CMYK, pozwalającej na osiągnięcie świetnej jakości i estetyki niezależnie od formatu i kształtu wydruku. Jakie materiały mamy do dyspozycji? Twoje projekty możemy nanieść na foliach DOT, folii ploterowej, odblaskowej, holograficznej czy winylowej.

Sigma – drukarnia na czasie

Zaprojektuj naklejki reklamowe, które przykują uwagę klientów i partnerów biznesowych, a my – w błyskawicznym trybie, z dbałością o detal – przygotujemy je na wybranym przez Ciebie materiale przy pomocy najnowszych technologii wydruku. Działamy przede wszystkim w Małopolsce, ale na Twoją prośbę dostarczymy naklejki pod wskazany adres na terenie całej Polski. Bazujemy wyłącznie na foliach najwyższej klasy, zapewniających niezwykłą trwałość i estetyczną efektowność. Każde zamówienie realizujemy od 2 do 5 dni roboczych, w zależności od ilości zamówionych naklejek oraz stopnia skomplikowania ich przygotowania. Naklejki reklamowe wykonane przez naszą firmę cechuje niezwykle konkurencyjna cena, a także niespotykana łatwość aplikacji, dzięki czemu umieścisz je w niemal dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Alternatywą dla naklejek w naszej ofercie pozostają magnesy reklamowe, które także przygotowujemy na bazie indywidualnych projektów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here