Paczka do UK

Osoby planujące wysłać przesyłkę do Anglii będą potrzebować niezawodnego, szybkiego i taniego kuriera, którego można zamówić nawet bez wychodzenia z domu. Nie trzeba stać w kolejce z paczką w punkcie wysyłkowym ani w placówce pocztowej. Zdecydowanie wygodniejszym i ekonomiczniejszym sposobem jest złożenie zamówienia przez Internet, co można zrobić w dowolnym momencie i miejscu.

Pomimo pewnych zawirowań na rynku ze względu na Brexit w Wielkiej Brytanii nadal przebywa wielu Polaków i nie ma problemu z wysłaniem im paczek z Polski. Wystarczy wybrać odpowiedniego przewoźnika, który dostarczy terminowo przesyłkę pod wskazany adres w UK.

Przesyłki kurierskie docierają z Polski nawet do Wielkiej Brytanii

W Wielkiej Brytanii mieszka wielu Polaków, zgodnie ze statystykami jest ich tam co najmniej pół miliona. Paczka do UK może zostać nadana w bardzo prosty i szybki sposób, wystarczy wejść na stronę https://allekurier.pl/ i złożyć zamówienie. Zajmuje to dosłownie parę minut, trzeba wpisać dane dotyczące przesyłki, jej nadawcy i adresata, po czym opłacić zamówienie i przygotować ją do odbioru przez kuriera. Jeszcze przed Brexitem paczki były dostarczane z Polski do Anglii w ciągu od trzech do pięciu dni roboczych.

Obecnie zajmuje to nieco dłużej z wiadomych przyczyn, ale średnio docierają pod wskazany adres po siedmiu dniach. Oczywiście na czas dostawy wpływa wiele czynników, więc nie można jednoznacznie stwierdzić, kiedy dokładnie paczka dotrze do adresata. Nie trzeba jednak martwić się o to, że zajmie to wiele tygodni lub dojdzie do zaginięcia przesyłki. Istotne będzie to, aby skorzystać z usług renomowanej firmy kurierskiej.

Ponadto podczas nadawania paczki zostaje do nich przypisany indywidualny numer przewozowy, na podstawie którego można śledzić przesyłkę. Taki monitoring online pozwala na poznanie aktualnego statusu paczki i lokalizacji. Jest to szczególnie istotne właśnie w przypadku przesyłek zagranicznych, które muszą pokonać tysiące kilometrów, zanim dotrą do miejsca docelowego.

Jak wysłać paczkę kurierską do Anglii?

Już sam wycena paczki do Wielkiej Brytanii jest czymś niezwykle prostym i szybkim, na stronie Allekurier jest dostępny intuicyjny i prosty w obsłudze formularz do wycenienia przesyłek zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Wystarczy podać wagę i wymiary przesyłki oraz kraj jej doręczenia, a zostaną wyświetleni wszyscy dostępni przewoźnicy obsługujący transport międzynarodowy i będący w stanie bezproblemowo dostarczyć przesyłkę do UK.

Jako że koszt wysłania paczki do Anglii jest spory, warto skorzystać z usług brokera kurierskiego, co pozwoli zaoszczędzić pieniądze. Z Allekurier jest nawet do 70% taniej niż w przypadku zamawiania kuriera bezpośrednio na stronach przewoźników. W przypadku często wysyłania przesyłek zagranicznych będzie to najbardziej opłacalne rozwiązanie.

Po wycenieniu przesyłki i wybraniu przewoźnika należy wypełnić pozostałe dane w formularzu online dotyczące nadawcy i adresata paczki. Potrzebne będą dane osobowe i adresowe, numer telefonu, adres e-mail. Trzeba też opisać krótko zawartość przesyłki. Wysyłając paczkę do UK, zaleca się wykupić na wszelki wypadek ubezpieczenie.

Po zatwierdzeniu wszystkich wpisanych informacji przechodzi się do wysłania zlecenia i opłacenia go. Na podany adres e-mail system automatycznie wyśle numer listu przewozowego paczki, który należy wydrukować i przykleić na paczkę.

Gotowe! Po odebraniu przesyłki przez kuriera rozpocznie się droga paczki do Wielki Brytanii, co można śledzić na bieżąco dzięki track number.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here