Kurier

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą sporadycznie, czy bardzo często nadają przesyłki, na pewno zależy ci na tym, by każda z nich dotarła bezpiecznie do adresata. Nie ulega wątpliwości, że również cena ma znaczenie – zwłaszcza, jeśli każdego dnia przychodzi ci wysłać kilka przesyłek. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla ciebie propozycję, która pomoże ci łatwo, bezpiecznie i tanio dostarczyć paczki do odbiorców.

Doświadczenie i jakość usług gwarancją bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo przesyłki na każdym etapie realizacji dostawy, od chwili jej odebrania przez kuriera z punktu nadania, aż do drzwi odbiorcy, powinno być priorytetem każdej firmy transportowej. Bez wątpienia tak właśnie dzieje się w przypadku UPS, czyli marki, która przykłada szczególną wagę do jakości świadczonych usług transportowych.

Zaletą UPS jest jej wieloletnie doświadczenie w dziedzinie transportu i logistyki. To amerykańskie przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność jeszcze w 1907 roku i przez cały ten czas kładło ogromny nacisk na jakość usług i zadowolenie klientów. Dzięki swoim staraniom nie tylko rozwinęło się do rangi globalnego potentata, ale bezustannie plasuje się w czołówce firm kurierskich.

Doświadczenie, wiedza, wysoka jakość usług i dbałość o zadowolenie klienta to priorytety UPS, które przekładają się na bezpieczeństwo przesyłek. Zapewnienie im należytego transportu oraz brak jakichkolwiek uszkodzeń sprawiają, że amerykański przewoźnik cieszy się ogromnym zaufaniem klientów, a jednocześnie każdy z nich może mieć pewność, że jego paczka dotrze na miejsce w idealnym stanie.

Doskonały kontakt z przewoźnikiem

Mówiąc o marce UPS, nie można zapomnieć także o doskonałym kontakcie, jaki oferuje swoim klientom. Oprócz systemu śledzenia przesyłek dostępna jest także infolinia, która gwarantuje szybką interwencję w przypadku wydłużonego oczekiwania na dostawę lub zaginięcia paczki.

Atrakcyjna cena w UPS

Najwyższa jakość świadczonych usług często pociąga za sobą wysokie ceny. Jednak w przypadku UPS wcale nie muszą odbiegać one od standardowych cen innych przewoźników. Wystarczy skorzystać z oferty przygotowanej przez operatora logistycznego kurierovo.pl, aby skorzystać z usług w atrakcyjnych cenach.

Kurier UPS na platformie logistycznej oferuje zarówno standardowe przesyłki o różnych wielkościach, jak też szereg usług dodatkowych. Wśród nich znajduje się między innymi ubezpieczenie przesyłki, które może dodatkowo podnieść poziom bezpieczeństwa i zapewnić zwrot kosztów w przypadku uszkodzeń. Inne dodatkowe opcje to między innymi SMS-y potwierdzające nadanie i doręczenie czy obsługa przesyłek nietypowych. Wszystkie te możliwości, a także szereg innych, sprawiają, że dostawa jest jeszcze lepsza, a atrakcyjne ceny na kurierovo.pl zachęcają do skorzystania z nich zarówno w przypadku firm, jak i osób prywatnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here